Pozdravljeni.
Pa se je začela akcija. Selimo se na Dunajsko c. 101. Včeraj in danes smo delali kot zamorčki in uspelo nam je. Še škatle spraznemo in smo zmagali.

Pozdravljeni.
Pa se je začela akcija. Selimo se na Dunajsko c. 101. Včeraj in danes smo delali kot zamorčki in uspelo nam je. Še škatle spraznemo in smo zmagali.
