POHOD NA DEBIN VRH
urednik2024-02-07T18:25:55+00:00Nekaj utrinkov iz pohoda na Debin vrh! Imeli smo se lepo in nadihali smo se svežega zraka. Vabljeni na naslednji pohod! 😊
Nekaj utrinkov iz pohoda na Debin vrh! Imeli smo se lepo in nadihali smo se svežega zraka. Vabljeni na naslednji pohod! 😊
V tem letu bo prvi pohod 24.1.2024 na Debin vrh, zmerne hoje. Dobili se bomo pred ZD Vevče ob 9 uri. Malica ter pijača iz nahrbtnika. Prijave v društvu vsak ponedeljek med uradnimi urami. Vabljeni! 😊
Zadnji lotošnji pohod v Maribor je uspel. Vreme nam je bilo naklonjeno. Vožnja z avtobusom do Maribora in nazaj je minila hitro in v dobri ter zabavni družbi. Skratka... bilo nam je lepo. Še nekaj lepih slikic. Vidimo se zopet drugo leto! Lepe praznike! SREČNO!🎄🎄🎉
V soboto smo imeli pred Božični izlet v Zagreb. Imeli smo se lepo. Zagreb je v siju lučk paša za oči. Ob postanku na Griču pa nas je Anka Kramar pocrkljala s svojimi domačimi piškoti... Mmmm so bili dobri. Vrnili smo se pozno zvecer.🎄😊🧑🎄
Obveščamo vse naše člane, da smo tudi letos kupili karte za ogled lučk v ARBORETUMU. Število kart je omejeno, zato vas prosim, da se osebno oglasite v društvu v času uradnih ur ali nas pokličete. Karte bomo delili v tem tednu. Vabljeni! 🧑🎄❄️🎄😍
Pohod bo 20.12.2023, ki bo zaključni za letošnje leto. Tokrat se bomo odpravili z avtobusom proti Mariboru. Dobimo se ob 7:30 pred društvom. Potem gremo skupaj do avtobusa, ki odpelje ob 8h. Pohod bomo združili z Adventnim sprehodom po centru Maribora. Hrana pijača po želji. Povratek bo pozno popoldan. Prijave v društvu v ponedeljek v [...]
15.11.2023 je bil pohod na Rašico. Nekaj naših članov se je udeležilo pohoda. Imeli so krasen dan in naužili so se svežega zraka. Tukaj je še nekaj njihovih utrinkov. Vsi zadovoljni in dobre volje. Vabljeni zopet naslednjič. 😊
Pozdravljeni. Obveščamo vas, da bomo imeli dne: 15.11.2023 pohod na Rašico. Zbor bo ob 9.00 uri na Črnuškem mostu oz. pred kitajsko restavracijo. VLJUDNO VABLJENI.
Včeraj se je nekaj naših članov podalo proti Orlam. Dobili smo se na Vevčah in pot nas je vodila čez Urh na Orle. Malo smo si ogledali okolico, pokramljali in se okrepčali. Nato smo odšli proti domu. Nazaj nas je pot vodila čez Golovec proti Fužinam. Menili smo se še za drugo lokacijo, ki pa [...]
Spoštovani člani! Obveščamo vas, da se je začela telovadba za zdravo hrbtenico ob torkih od 15.00 ure do 16.00 ure na istem naslovu, Vojkova ulica 1, v četrtni skupnosti Lj. Bežigrad. S seboj prinesite podlogo. VABLJENI.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.